Jerusalem, 15 september 2026 (TPS-IL) — Hieronder staan de wisselkoersen aan het einde van de dag zoals vastgesteld door de Bank van Israël, dinsdag 15 september:
(Eenheden worden gegeven in de buitenlandse valuta en de koers wordt gegeven in de waarde ervan in sjekels)

ValutaEenheidKoers (NIS)Dagelijkse Verandering (tegen de sjekel)
Amerikaanse Dollar13,04900%
Britse Pond14,1084-0,117%
Japanse Yen1001,9690-0,213%
Euro13,5169-0,111%
Australische Dollar12,1733-0,046%
Canadese Dollar12,1908-0,178%
Deense Kroon10,4705-0,106%
Noorse Kroon10,3262-0,245%
Zuid-Afrikaanse Rand10,1874-0,266%
Zweedse Kroon10,3121+0,032%
Zwitserse Frank13,7259-0,161%